Start Styl Dom Vader – na miarę naszych czasów


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Dom Vader – na miarę naszych czasów

AddThis Social Bookmark Button

sięProjektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unikalną konstrukcję przestrzennej powierzchni o specyficznie wysuniętym dachu. Architekci Maynard zaprojektowali więc przeszklone apartamenty tak, że powinny sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających estetów. 

I mimo, iż przedłużenie tyłu budynku w stronę miasta nie jest niczym nowym, to jednak twórcy tego projektu, spojrzał na zagadnienie z nieco odmiennego punktu widzenia. Postawili na nowoczesność i widoczność wnętrz pomieszczeń z zewnątrz budynku. Co tworzy niebagatelny, na wskroś współczesny klimat.

-Nasze przedsięwzięcia takie jak: Essex St były skonstruowane głównie z drewna. W idei Tattoo kładliśmy nacisk głównie na grafikę. Zaś w  domach Vader chodzi nam o wykorzystanie stali oraz dokładne rozplanowanie każdego detalu – mówi dyrektor Andrew Maynard.

Wrażenie podwójnej wysokości powodują szklane fasady,  korytarz prowadzący do głównego budynku oraz podwójne drzwi na dziedziniec. Ogromnie pozytywne emocje wzbudza też basen.

Korzystnym pomysłem zdaje się być również wprowadzenie ożywczego koloru czerwonego, a także kombinacje białego z szarym. Niesłychanie istotne zdaje się być również wykorzystanie dużych, stalowych kominów, przez co wnętrze jawi się jako bardziej industrialne. Co nie oznacza, iż autorom planu mieszkania nie udało się uzyskać atmosfery ciepła domowego. W otrzymaniu produktu budzącego poczucie bezpieczeństwa użytkowników, niezbędne okazało się m.in. starannie dobrane oświetlenie.

To właśnie dzięki dbałości o szczegóły oraz oryginalnemu podejściu do architektonicznych rozwiązań, projektantom udało się stworzyć dom, który jest konkurencyjną ofertą dla podobnych do siebie, nieprzemyślanych konstrukcji. Czy jednak wzbudzi on zainteresowanie szerszego grona klientów - zweryfikują przyszłe prawa rynku nieruchomości.

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: